per-ivar@roail.no 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Håvard Petersen,  havard.petersen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Bandyskolen er for barn mellom 5-8 år som ønsker å lære seg å gå på skøyter og prøve seg på bandy. 

25.09.2020
- pmnordby

Røa IL bandy sin AKS aktivitet "etterskolebandy" foregår mellom kl 15.00 - 16.30 på tirsdager og torsdager gjennom hele vinteren. 

12.10.2020
- Admin

Vi ønsker velkommen til lagleder og trenermøte i bandygrupa i Røa IL tirsdag 6. oktober, kl 18 - 20.

Sted: Salen i Røa IL sitt klubbhus i Krisitan Auberts vei 20. 

Velkommen!

14.09.2020
- per-ivar@roail.no

Hvis du trykker på "LES MER"-knappen vil du finne et vedlegg som inneholder presentasjonen fra sesongavslutningsmøtet.

29.06.2020
- per-ivar@roail.no

Bli med på et av årets kuleste arrangementer i uke 27, da vi inviterer barn mellom 7-13 år til idretts og aktivitetscamp! 

30.05.2020
- patrik@roail.no

Vi gratulerer våre nybakte Norgesmestere!

 

12.03.2020
- per-ivar@roail.no

Takk for gaven til #Zuccarellostiftelsen. Vi skal bruke den godt!

03.03.2020
- per-ivar@roail.no

Røa arrangerer bandyferie i skolens vinterferie fra tirsdag til torsdag og inviterer til fine dager på Bogstad vinterparadis.

12.02.2020
- patrik@roail.no

Les julehilsenen fra styrelederen i Hovedstyret vårt - Kathrine "Goda" Godager nedenfor

18.12.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

10.11.2020
Etterskolebandy

15:00 - 16:30

Røa IL kunstis - Bogstad vinterparadis

14.11.2020
Røa IL bandyskole

11:00 - 12:00

Røa kunstis - Bogstad vinterparadis

09.01.2021
Røa Torg BandyCup 2021

09:00 - 20:00

Røa Kunstisbane Bogstad

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!