rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Vi liker å se deg i Røa-klær, og fritidskolleksjonen er flotte ting....hettegensere, jakker, vester, joggebukser........kanskje en julegave til deg selv eller noen du er glad i?

06.12.2019
- per-ivar@roail.no

Vi gjentar knallsuksessen fra i fjor! Med mange og svært fornøyde kunder fra fjorårets juletresalg, gjør vi det samme i år. 

Kristian Auberts vei 20 - det eneste stedet du kjøper juletrær i år!

26.11.2019
- per-ivar@roail.no

Endrede bestillingsregler fra Bauer, gjør at vi må kjøre samlebestillinger. 

Skal du ha Bauertøy før jul er fristen 29. november!

Les mer om hvordan du bestiller i vedlagte pdf-fil under bildet nedenfor.

07.11.2019
- per-ivar@roail.no
Røa bandy tilbyr også for sesongen 2019/20 "etterskole-bandy" på Bogstad Kunstisbane, for barn på skolene i nærområdet - Bogstad, Voksen, Lysejordet, Grindbakken, Sørkedalen og Huseby.
25.10.2019
- Admin

Vi liker å se deg i Røa-klær, og fritidskolleksjonen er flotte ting....hettegensere, jakker, vester, joggebukser........kanskje en julegave til deg selv eller noen du er glad i?

06.12.2019
- per-ivar@roail.no

Etter en lang, våt høst har kulden kommet. Bandygruppa har hatt dugnad på Røa Kunstisbane Bogstad, og nå vannes det!

Vi kan glede dere med at det blir åpning av banen lørdag 9. november!

 

06.11.2019
- per-ivar@roail.no

Vi venter de nye bandydraktene inn hvert øyeblikk. 

Lagledere; Følg med og les nedenfor.

22.10.2019
- per-ivar@roail.no

Nå er resultatene fra klubbmesterskapet klare! God lesning!

22.10.2019
- per-ivar@roail.no

Vår flotte styreleder i Langrennsgruppa ble lørdag tildelt prisen som Årets ildsjel på Skiforbundets Høstmøte på Gardermoen lørdag kveld.
Prisen ble delt ut av langrennssjef Espen Bjervig og leder i Skiforbundets langrennskomite, Thorbjørn Skogstad.

21.10.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

10.12.2019
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

12.12.2019
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

06.12.2019
Internpåmelding Allidretten til Røa Energizer Cup 2020

00:00 - 00:00

Bogstad Kunstisbane

04.01.2020
Røa Torg BandyCup 2020

09:00 - 20:10

Røa Kunstisbane Bogstad

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!