rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Røa IL fyller 120 år i 2020. Vi ber alle foreldre i klubben samt medlemmer over 15 år om å sette av tiden fra kl 17 til kl 20 den 25. mars 2020.

23.01.2020
- per-ivar@roail.no

I samarbeid med Sparebank1 Østlandet vil Røa IL kunne tilby noen plasser til et spesialopplegg på Fornebuløpet den 19. mai 2020. 

Før du melder deg på, kan du kontakte per-ivar@roail.no hvis du vil delta på dette spesialopplegget. Mer info kommer!

22.01.2020
- per-ivar@roail.no

Kom og hei på våre beste langrennsløpere når de går NM-stafett på Konnerud 02.02.2020. 

14.01.2020
- per-ivar@roail.no

Klubben vår fyller 120 år i 2020, og det vil bli markert på flere måter gjennom året. Følg med!

Vi satser på en flying start og har sterk tro på at det blir GULL på herrestafetten i langrenn på Konnerud i Drammen under NM i 2020 den 2. februar.

10.01.2020
- per-ivar@roail.no

Vi liker å se deg i Røa-klær, og fritidskolleksjonen er flotte ting....hettegensere, jakker, vester, joggebukser........kanskje en julegave til deg selv eller noen du er glad i?

06.12.2019
- per-ivar@roail.no

Tradisjonen tro (ja for vi begynte jo i fjor), arrangerte vi julelunsj for samarbeidspartnerne våre. 

Fullt hus og god stemning! Vil din bedrift bli en del av vårt nettverk?

12.12.2019
- per-ivar@roail.no

Les julehilsenen fra styrelederen i Hovedstyret vårt - Kathrine "Goda" Godager nedenfor

18.12.2019
- per-ivar@roail.no

Vi gjentar knallsuksessen fra i fjor! Med mange og svært fornøyde kunder fra fjorårets juletresalg, gjør vi det samme i år. 

Kristian Auberts vei 20 - det eneste stedet du kjøper juletrær i år!

26.11.2019
- per-ivar@roail.no

Endrede bestillingsregler fra Bauer, gjør at vi må kjøre samlebestillinger. 

Skal du ha Bauertøy før jul er fristen 29. november!

Les mer om hvordan du bestiller i vedlagte pdf-fil under bildet nedenfor.

07.11.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!