rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

 

Styremedlem (Økonomi) Charlotte Bugge, 

Styremedlem Tale Scott (info, kiosk, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem (Sportslig leder) Preben Rynning Myrvoll, preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem (kontakt BVP) Knut Aronsen, knut.aronsen@focusnordic.no

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Einar Asbjørnsen, einar@eiascon.no

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2018: 2007 og 2008

Administrasjon:

Daglig leder. Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Banefordeling BVP: Vladislav Alfertyev, vladislav@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

I en travel hverdag kan det være deilig å overlate noe av konfirmatforberedelsene til noen andre. 

Vår samarbeidspartner - Nobel Catering og Conditori - stiller opp med rabattert mat til deg og støtte til Røa IL.

Så her har du en mulighet til mindre stress!

15.03.2019
- per-ivar@roail.no

Årsmøtet i idrettslaget avholdes tirsdag 26. mars kl 19.00 i klubbhuset. Det blir vanlige årsmøtesaker. Frist for innsending av saker til årsmøtet er tirsdag 12. mars og disse må sendes til post@roail.no 

Sakspapirer her: 

 

Aarsmelding_hele_2018web

 

27.02.2019
- rogerroa

Røa Bandy har sesongavslutningsmøte den 20/3, kl 18.00 på kaféen på kunstiusbanen. Men dere på via mail eller på Facebook.

https://www.roail.no/ajax/event/signup/index.php?event_id=348&date=2019-03-20&eid=&minical_id=421&calid=&page_id=1

18.03.2019
- preben.myrvoll@gmail.com

Nå er siste bandyøkt på allidretten gjennomført. Våre flotte trenere hilser til barna og ønsker lykke til med neste idrett, langrenn. 

Bandygruppa takker trenerne, og ønsker alle barn som vil være bandyspillere i Røa IL velkommen på bandytrening!

23.01.2019
- per-ivar@roail.no

Det er noen tiltak som vi sammen som krever veldig lite......men som betyr veldig mye. 

10.01.2019
- per-ivar@roail.no

Superspennende finale mot Drammen tippet i Røas favør

08.03.2019
- pmnordby

Mandag 18. mars 2019 kl.18.00 arrangerer Røa Langrenn klubbmesterskap på Voksenjordet (vis-a-vis Circle K på Bogstad). Igjen går rennet i stilen LANGRENNSCROSS fristil. 

Vi ønsker alle fra BARNE- OG ALLIDRETT, FOTBALL OG BANDY spesielt velkommen!

04.03.2019
- per-ivar@roail.no

For første gang i Røa ILs snart 120 år lange historie har vi fått en generalsamarbeidspartner for samtlige breddeidretter og Røa Dynamite Girls. Hovedstyret er glad, takknemlig og stolt over at RSM Norge nå gjør en strategisk satsning på idrettlaget vårt.

01.03.2019
- per-ivar@roail.no

Se hvor fint det er på kunstisbanen vår i ettermiddag. Fremdeles mange som koser seg på skøyter på den fine isen.

26.02.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!