rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Mandag 21. oktober kl 18:00 arrangerer Røa langrenn klubbmesterskap i terrengløp på Voksenjordet, Røa Snøpark. Løpet er åpent for alle medlemmer av Røa IL - fotballspillere, bandyspillere, triatleter, syklister, foreldre, søsken, trenere og hjelpetrenere.

10.10.2019
- per-ivar@roail.no

Patrik Heed, sportsjefen i bandygruppa i Røa IL blir norges nye forbundskaptein. 

Les mer nedenfor

05.10.2019
- per-ivar@roail.no

Årets kull i allidrett er i gang!

80 ivrige og spente barn fra Bogstad, Lysejordet og Huseby skole stilte opp i strålende vær på allidretten i går, mandag 26. august!

Vi gleder oss til å ta barna gjennom varierte og morsom trening i høst, vinter og vår:)

27.08.2019
- per-ivar@roail.no

Røa IL arrangerer Hans Majestet Kongens Gardes Flomlysdrill 2019 den 30. august - i samarbeid med Hans Majestet Kongens Garde og Huseby Skoles Musikkorps.

Dette blir en fantastisk familiefest! 

Velkommen kl 20.00. 

Kjøp billetter (kr 60,-) på TicketCo.no. 

02.08.2019
- per-ivar@roail.no

Vi er godt inne i sommerferien, og dere passer vel på å nyte noen litt late dager?

Men nå nærmer det seg mer "action" for mange av oss - Norway Cup, Sommerskiskole, Tine Fotballskole, Røa Bogstad Triatlon og Røa Senter Høstcup er rett rundt hjørnet.

17.07.2019
- per-ivar@roail.no

Vårens utgave av Røa Bogstad Triatlon ble en kald og våt - men allikevel super opplevelse for deltakerne. Mange unge jenter og gutter stilte til start og vi hadde stor deltakelse fra andre klubber. 

Nå håper vi på rekorddeltakelse i høst!

01.07.2019
- per-ivar@roail.no

Fra 1. september er Bull Ski&Kajakk vår samarbeidspartner på fritids-, løpe- og langrennsklær.

Alle som har lyst til å se og prøve/sjekke størrelser på den nye "Røa-kolleksjon" kan komme innom klubbkontoret. 

Rask levering fra Bull Ski & Kajakk!

24.06.2019
- per-ivar@roail.no

Onsdag 12. juni inviterer vi foreldre, voksne utøvere, trenere og samarbeidpartnere på "Grillfest med "tri-opsjon"". 

Vi følger opp "Rollen som idrettsforeldre"-samlingen vi hadde 27. februar, der deltakerne kom med mange gode innspill.

28.05.2019
- per-ivar@roail.no

Akersposten Mærradalen Opp ble et topp arrangement på alle måter. Selve løypa går i fantastisk flott natur. Du kan løpe på lag eller individuelt. Du kan løpe fort eller ta det rolig. Uansett så blir det sosialt, grilling og god stemning i mål.

23.05.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

21.10.2019
Røa IL Klubbmesterskap i terrengløp 2019

17:00 - 21:00

Voksenjordet/Røa Snøpark

04.01.2020
Røa BandyCup 2020

09:00 - 20:10

Røa Kunstisbane Bogstad

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!