rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Jada, det er ikke mye snø denne sesongen i Oslo......men selvfølgelig arrangerer vi MartinCrossen 2020 den 9. mars. 

Meld dere på mens det ennå er plasser ledig!

Og det blir også klubbmesterskap 2. mars:)

Heia Røa!!!!

12.02.2020
- per-ivar@roail.no

Årsmøtet er DIN beste anledning til å påvirke, komme med gode ideer, engasjere deg i Røa IL sitt styre og skape entusiasme! Møtet i år er rett i etterkant av vår store jubileumssamling i mars, så sett av tiden i kalenderen din nå!

10.02.2020
- per-ivar@roail.no

Røa IL fyller 120 år i 2020. Vi ber alle foreldre i klubben samt medlemmer over 15 år om å sette av tiden fra kl 17 til kl 20 den 25. mars 2020.

23.01.2020
- per-ivar@roail.no

Du har også mulighet til å spare penger og få gode tilbud gjennom Røa IL?

Ikke det? Du finner flere gunstige tilbud på nettsidene våre (Forsiden til Røa IL, under fanen som heter  "Kick back partnere")

Men her er største mulighet til å spare MYE penger!

24.01.2020
- per-ivar@roail.no

I samarbeid med Sparebank1 Østlandet vil Røa IL kunne tilby noen plasser til et spesialopplegg på Fornebuløpet den 19. mai 2020. 

Før du melder deg på, kan du kontakte per-ivar@roail.no hvis du vil delta på dette spesialopplegget. Mer info kommer!

22.01.2020
- per-ivar@roail.no

Tradisjonen tro (ja for vi begynte jo i fjor), arrangerte vi julelunsj for samarbeidspartnerne våre. 

Fullt hus og god stemning! Vil din bedrift bli en del av vårt nettverk?

12.12.2019
- per-ivar@roail.no

Røa arrangerer bandyferie i skolens vinterferie fra tirsdag til torsdag og inviterer til fine dager på Bogstad vinterparadis.

12.02.2020
- patrik@roail.no

Kom og hei på våre beste langrennsløpere når de går NM-stafett på Konnerud 02.02.2020. 

14.01.2020
- per-ivar@roail.no

Klubben vår fyller 120 år i 2020, og det vil bli markert på flere måter gjennom året. Følg med!

Vi satser på en flying start og har sterk tro på at det blir GULL på herrestafetten i langrenn på Konnerud i Drammen under NM i 2020 den 2. februar.

10.01.2020
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

25.03.2020
Årsmøte for Røa IL

20:00 - 21:30

Klubbhuset

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!