rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Siste bandytrening for allidretten er mandag 15/2 kl 17.30 (oppmøte 17.15). 

Denne gangen blir det også foreldretrening, hvor foreldrene får en

12.01.2018
- rogerroa

Røas småguttelag samler på sølvmedaljer

07.01.2018
- pmnordby

80 lag skal i aksjon på Bogstad Vinterparadis kommende helg

03.01.2018
- pmnordby

Røas oldboyslaget er revitalisert! De startet seriespillet med en finfin 8-0 seier over Høvik forrige uke. Neste kamp allerede i morgen mot Ready på BVP kl 20:30. God stemning.

06.12.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Røa 2005 stilte med tre jevne lag i Kosa cup, og alle lagene vant sine klasser og gikk til semifinale! Det ble en spennende og jevn finale mot Stabæk under vanskelige spilleforhold...

07.11.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Røa spilte semifinale mot seg selv i sesongens første bandycup

01.11.2017
- pmnordby

Endelig har Røa IL og Røa Bandy fått vår egen nettbutikk med bany-kolleksjonen vår. Det er prøvekveld på klubbhuset 6 november kl 20-21, og siste bestillingsdag er 13 november. Bestill her: https://www.explendo.no/roail eller via http://roail.no

01.11.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Røa bandy har åpnet påmeldingen til Etterskolebandy (på is) for sesongen 2017/18. Vladislav (A-lagstreneren) er ansvarlig for treningene, og gleder seg til å ta imot barna på onsdager (fra kl. 14.30 - 16.15). Påmelding og info er her

 

23.10.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

I denne uken startet Røa bandy sin innsamlingsaksjonen for nytt kafé- og garderobebygg på Bogstad Kunstisbane, og lagene har gått sine første runder på Røa for å be om støtte.

12.10.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!