per-ivar@roail.no 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Håvard Petersen,  havard.petersen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Støtt RØA IL med Grasrotandelen gjennom NORSK TIPPING 

Send Grasrotandelen 971491787  til 2020 om ditt mobilnummer er registrert på ditt kundeforhold hos Norsk Tipping

16.02.2018
- rogerroa

Fint vær med sol og minusgrader!

Lørdag 03.02 kl.16.00 Smågutt laget spiller kamp mot Hauger/Haslum.

Søndag 04.02 kl. 15.30: Landslaget U-17 spiller treningskamp mot Ready A-laget, lagets forberedelse før avreise til VM i Russland.

03.02.2018
- vladislav

Røa IL søker Klubbsekretær og

Markeds- og informasjonsansvarlig

31.01.2018
- rogerroa

NIF har laget noen enkle retningslinjer for publisering av bilder og film av mennesker på nettsider, sosiale medier og andre publikasjoner. De gjelder også i Røa IL.

https://www.roail.no/Hovedlaget/Sidemeny/Retningslinjer/Publisering-av-bilder-og-film.html

22.01.2018
- rogerroa

Vi takker all for deltagelse på Røa Energizer Cup (REC) 2018. I år satte vi ny rekorder og var fulltegnede allerede i November, hadde  82 deltagende lag, fra 15 forskjellige klubber.

12.01.2018
- rogerroa

Siste bandytrening for allidretten er mandag 15/2 kl 17.30 (oppmøte 17.15). 

Denne gangen blir det også foreldretrening, hvor foreldrene får en

12.01.2018
- rogerroa

Røas småguttelag samler på sølvmedaljer

07.01.2018
- pmnordby

80 lag skal i aksjon på Bogstad Vinterparadis kommende helg

03.01.2018
- pmnordby

Røas oldboyslaget er revitalisert! De startet seriespillet med en finfin 8-0 seier over Høvik forrige uke. Neste kamp allerede i morgen mot Ready på BVP kl 20:30. God stemning.

06.12.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!