per-ivar@roail.no 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Håvard Petersen,  havard.petersen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Velkommen til mestrings- og treningsstevne for barn og ungdom!

12.05.2017
- Margrethe

Røa IL kan med glede melde at Kolonial.no AS er med på laget. Vi har inngått en samarbeidsavtale for de neste to årene med en opsjon på forlengelse. Hentested ved siden av klubbhuset! Bruk vervekode roail og du får 200 kroner i rabatt!

10.05.2017
- rogerroa

Husk at du kan føre opp deltakelse på akademiene som fradrag på selvangivelsen! Røa IL innberetter ikke beløpt til skattemyndighetene, så dette må du føre på manuelt.

22.04.2017
- rogerroa

Røa bandy kaller herved inn til årsmøte den 26 april kl 18 - 20 på klubbhuset. Vedlagt er agenda for kvelden, og det blir som vanlig servering av reker og vin. Påmelding via True Groups eller via mail til tale.scott@pfizer.com.

17.03.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Røas 1. klassinger avslutter bandysesongen med stil

11.03.2017
- pmnordby

Til klubbene,

Norsk bandy har hatt stygge skader forårsaket av skøyter. Det er heldigvis ikke ofte dette skjer, men det er allikevel viktig at vi gjør det vi kan for å unngå slike skader.

24.02.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Vi trenger din støtte! Røa Bandy skal bygge nytt kafe- og garderobebygg ved Bogstad Kunstisbane, med byggestart høsten 2017. Vi har fått kommunal støtte til deler av prosjektet, men må samle inn resterende midler gjennom kronerulling og dugnader.

04.02.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Røas småguttlag spiller hjemme mot mot Haslum/Hauger 2 kl 1830 og A-laget hjemmekamp mot Snarøya kl 2015. Det blir bandyfest med kiosk, Røas bandylåt og mye mer. Vi sees på isen.

30.01.2017
- preben.myrvoll@gmail.com

Mandag 13.februar kl.17.30 arrangerer Røa Langrenn klubbmesterskap i Sørkedalen. Vi ønsker spesielt alle fra barnegymmenallidrettenfotball og bandy velkommen! En super mulighet for alle Røaløpere, foreldre og søsken å prøve seg. Premiering til alle.

30.01.2017
- katarinaroa

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!