rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Bandysesongen nærmer seg og vi sparker igang det hele med lagleder og trenermøtet på klubbhuset til torsdag. Vi håper alle lag/grupper stiller med noen representanter.

Meld dere på via truegroups.

19.09.2016
- preben.myrvoll@gmail.com

Denne sommeren vil vi «rydde opp» i depositum og antall nøkler som er aktivert for bruk til hallen/gymsalen.

Nøkkelkort og –brikker vil bli deaktivert og vi ønsker at alle som er i omløp leveres inn til kontoret v/Roger. Lever gjerne i konvolutt i ...

27.06.2016
- rogerroa

Vi har fått følgende informasjon fra Oslo og AKershus Bandyregion, vedr kretsserien. Alle lagledere bør lese gjnnom dette. NB! Det er påmeldingsfrist i August

23.06.2016
- preben.myrvoll@gmail.com

Røaposten ble levert til klubbhuset i går onsdag og blir nå distribuert rundt til alle postkasser rundt Røa. Om du ikke har fått det innen søndag kveld, så gi gjerne beskjed til post@roail.no og vi sender deg et eksemplar.

16.06.2016
- rogerroa

Resultater fra årets Mærradalen opp ligger nå ute!

Du finner dem her.

Vi takker alle frivillige og deltakere for årets løp og gleder oss allerede til neste år. 

26.05.2016
- katarinaroa

Hovedstyret innkaller til ekstraordinært årsmøte onsdag 8. juni kl 19.00.

Eneste sak er behandling av Undervarmeprosjektet og godkjennelse av låneopptak. 

Ved spørsmål, kontakt daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no 

UndervarmeinformasjonJUNI16

25.05.2016
- rogerroa

Bandygruppa har årsmøte onsdag 6. april, påmelding til hanne@equipnor.no

Fotballgruppa har årsmøte onsdag 13. april kl 19.00, velkommen!

Langrenn har årsmøte torsdag 21. april kl 19.00, velkommen!

04.04.2016
- rogerroa

I forkant av onsdagen Årsmøte, ble det delt ut 5 Hedersmerker, alle for fortjenestefull innsats i idrettslaget gjennom mange år. Hedersmenn: Bo Callander, Martin Novotny, Terje Skramdal, Øyvind Sollie og Tor Heiestad (ikke til stede). Gratulerer!

01.04.2016
- rogerroa

Suksess for 03/04 i sin første 11er-turnering

18.03.2016
- pmnordby

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

25.03.2020
Årsmøte for Røa IL

20:00 - 21:30

Klubbhuset

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!