per-ivar@roail.no 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Håvard Petersen,  havard.petersen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Suksess for 03/04 i sin første 11er-turnering

18.03.2016
- pmnordby
I går var det lokaloppgjør mellom Røa Ice Queens og Ullern Mamas på Ullernbanen. 
Det ble seier til Røa, og damene ønsker seg enda flere skøyteglade Queens neste sesong. Ice Queens har en egen side på Facebook - 

MAMMABANDY.

10.03.2016
- katarinaroa

Pga mangel på dommere er tirsdagens A-kamp, som skulle vært spilt på Bogstad, dessverre avlyst.

16.02.2016
- rogerroa

Røa 2003 avslutter 7er-bandyen med stil

13.02.2016
- pmnordby

Kjære Bandyforeldre, lagledere, trenere og ressurspersoner i Røa,

Bandy styret ønsker å kalle inn til et fellesmøte på klubbhuset der vi vil informere om planer og oppgaver vi står foran i tiden fremover.

12.02.2016
- rogerroa

Røa 2003 til topps på Snarøya Cup

08.02.2016
- pmnordby

For de som frykter at våren nærmer seg og at isen og bandykompisene snart fordufter. Fortvil ikke: Både Ullern, Edsbyen og mange andre har bandyskoler til sommeren / høsten. Sjekk her for liste.

 

04.02.2016
- preben.myrvoll@gmail.com

Den 5-7 februar arrangeres VM for U19 i Trollhtättan. Røa spiller Ole Stordal, som for tiden går på Bandy gymnas i Sandviken i Sverige er tatt ut til å representere Norge. Vi gratulerer med VM uttaket og ønsker lykke til i turneringen.

29.01.2016
- rogerroa

Seier i praktfullt arrangement hos vår naboklubb

16.01.2016
- pmnordby

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!