rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Etter en lang, våt høst har kulden kommet. Bandygruppa har hatt dugnad på Røa Kunstisbane Bogstad, og nå vannes det!

Vi kan glede dere med at det blir åpning av banen lørdag 9. november!

 

06.11.2019
- per-ivar@roail.no
Røa bandy tilbyr også for sesongen 2019/20 "etterskole-bandy" på Bogstad Kunstisbane, for barn på skolene i nærområdet - Bogstad, Voksen, Lysejordet, Grindbakken, Sørkedalen og Huseby.
25.10.2019
- Admin

Vi venter de nye bandydraktene inn hvert øyeblikk. 

Lagledere; Følg med og les nedenfor.

22.10.2019
- per-ivar@roail.no

Nå er resultatene fra klubbmesterskapet klare! God lesning!

22.10.2019
- per-ivar@roail.no

Vår flotte styreleder i Langrennsgruppa ble lørdag tildelt prisen som Årets ildsjel på Skiforbundets Høstmøte på Gardermoen lørdag kveld.
Prisen ble delt ut av langrennssjef Espen Bjervig og leder i Skiforbundets langrennskomite, Thorbjørn Skogstad.

21.10.2019
- per-ivar@roail.no

Mandag 21. oktober kl 18:00 arrangerer Røa langrenn klubbmesterskap i terrengløp på Voksenjordet, Røa Snøpark. Løpet er åpent for alle medlemmer av Røa IL - fotballspillere, bandyspillere, triatleter, syklister, foreldre, søsken, trenere og hjelpetrenere.

10.10.2019
- per-ivar@roail.no

Patrik Heed, sportsjefen i bandygruppa i Røa IL blir norges nye forbundskaptein. 

Les mer nedenfor

05.10.2019
- per-ivar@roail.no

Årets kull i allidrett er i gang!

80 ivrige og spente barn fra Bogstad, Lysejordet og Huseby skole stilte opp i strålende vær på allidretten i går, mandag 26. august!

Vi gleder oss til å ta barna gjennom varierte og morsom trening i høst, vinter og vår:)

27.08.2019
- per-ivar@roail.no

Røa IL arrangerer Hans Majestet Kongens Gardes Flomlysdrill 2019 den 30. august - i samarbeid med Hans Majestet Kongens Garde og Huseby Skoles Musikkorps.

Dette blir en fantastisk familiefest! 

Velkommen kl 20.00. 

Kjøp billetter (kr 60,-) på TicketCo.no. 

02.08.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!