rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

I løpet av den siste uken, så har Røa IL får TV-dekning minst 4 ganger:)

Langrennsgruppa har fått mest dekning, men også Fotball har fått bra respons.

Nedenfor finner du info og lenker til noen av innslagene.

03.04.2019
- per-ivar@roail.no

Røa Bandy har sesongavslutningsmøte den 20/3, kl 18.00 på kaféen på kunstiusbanen. Men dere på via mail eller på Facebook.

https://www.roail.no/ajax/event/signup/index.php?event_id=348&date=2019-03-20&eid=&minical_id=421&calid=&page_id=1

18.03.2019
- preben.myrvoll@gmail.com

Superspennende finale mot Drammen tippet i Røas favør

08.03.2019
- pmnordby

Mandag 18. mars 2019 kl.18.00 arrangerer Røa Langrenn klubbmesterskap på Voksenjordet (vis-a-vis Circle K på Bogstad). Igjen går rennet i stilen LANGRENNSCROSS fristil. 

Vi ønsker alle fra BARNE- OG ALLIDRETT, FOTBALL OG BANDY spesielt velkommen!

04.03.2019
- per-ivar@roail.no

For første gang i Røa ILs snart 120 år lange historie har vi fått en generalsamarbeidspartner for samtlige breddeidretter og Røa Dynamite Girls. Hovedstyret er glad, takknemlig og stolt over at RSM Norge nå gjør en strategisk satsning på idrettlaget vårt.

01.03.2019
- per-ivar@roail.no

Se hvor fint det er på kunstisbanen vår i ettermiddag. Fremdeles mange som koser seg på skøyter på den fine isen.

26.02.2019
- per-ivar@roail.no

Oppstartsmøtet som var planlagt 6. mars er avlyst pga lav påmelding. 

Første trening for 2012-årgangen er torsdag 7. mars, kl 16:30 -17:30 på Røabanen.

12.02.2019
- per-ivar@roail.no

Fredrik Nordby er en av U17-spillerne i VM-troppen til Norge. Vi gleder oss til å se ham levere i VM i Arkangelsk, Rusland 14. - 16. mars.

Tre andre med opprinnelse i Røa Bandy - Nils Brande, Henrik Remo og Hans Stordahl - er også med i troppen. HEIA RØA!!

08.02.2019
- per-ivar@roail.no

Diskusjonen rundt topping av lag og om det er riktig å ha fokus i ung alder på den ene idretten man vil bli god er jo en kontinuerlig debatt både hos foreldre, barn og trenere. Hovedstyret inviterer til: "Temakveld - Rollen som idrettsforelder"

06.02.2019
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!