rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Vi har - på oppfordring fra langrennsgruppa - satt opp et nytt trafikalt grunnkurs som starter 4. april 2019 på klubbhuset. 

Du kan melde deg på her: TRAFIKALT GRUNNKURS

"Førstemann til mølla" gjelder:)

Pass på å bruke følgende kode: roailtgk

28.01.2019
- per-ivar@roail.no

Nå er siste bandyøkt på allidretten gjennomført. Våre flotte trenere hilser til barna og ønsker lykke til med neste idrett, langrenn. 

Bandygruppa takker trenerne, og ønsker alle barn som vil være bandyspillere i Røa IL velkommen på bandytrening!

23.01.2019
- per-ivar@roail.no

Tenk hvilken idrettsglede Røa IL har å tilby lokalsamfunnet. Bare i dag er det 3 skoler som bruker Røa Kunstisbane Bogstad. Først Voksen skole (bildet), senere både Bogstad og Sørkedalen skole. Legg også merke til de nye, fine støttepingvinene våre:)

15.01.2019
- per-ivar@roail.no

Siste dag på bandyskøyter for barna som går på Allidrett er i dag, mandag 14. januar, men det er muligheter for å fortsette med bandy for de som ønsker dette - uten at det går ut over langrennstreningen i allidretten.  

11.01.2019
- per-ivar@roail.no

I går gjorde vi et lite eksperiment!

Vi sendte ut en invitasjon den 21. desember (med en påminnelse i går til morgenen) til 36 frivillige for å ta et gruppebilde onsdag 9/1-19 på klubbhuset. 

Her er resultatet!

10.01.2019
- per-ivar@roail.no

Grasrotandelen gjør det mulig for deg som spiller hos Norsk Tipping å gi 7 prosent av spillinnsatsen direkte til Røa IL. 

Det er penger som vi trenger for å skaffe billigere og bedre tilbud til barna i klubben....uten at det koster deg noe mer!

10.01.2019
- per-ivar@roail.no

Røa 2004 med overbevisende finaleseier i Mjøndalen

06.01.2019
- pmnordby

Lørdag 5. og søndag 6. januar bør du ta turen til Røa Kunstisbane Bogstad! Vi arrangerer Røa Energizer Cup med nesten 60 påmelte lag. 

Ta med hele familien og kom og opplev stemningen på og rundt banene. Besøk også den nye, flotte caféen i garderobebygget.

04.01.2019
- per-ivar@roail.no

Vi ønsker alle en riktig god jul og et fantastisk nytt år!

Takk for innsatsen og alle fine stunder sammen i 2018.

Vi gleder oss til 2019!

Hilsen Hovedstyret og administrasjonen!

12.12.2018
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!