rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Nå gjør vi alt klart:)

Fra onsdag 12. desember, kl 11:00 kjøper du juletrærne på Røabanen!

Kom til klubbhuset i Kristian Auberts vei 20, og få dansk edelgran og norsk gran fra Hallingdal!

Sjekk ut mer HER

11.12.2018
- per-ivar@roail.no

5. desember er FNs internasjonale dag for frivillighet. Dagen markeres for å hedre alle dere fantastiske frivillige som bidrar til et varmere samfunn.

Hvis du vil være med på arrangementet i Oslo, så er FRIST FOR PÅMELDING I DAG, 3. DESEMBER!

03.12.2018
- per-ivar@roail.no

Vandrepokalen ble med hjem til Røa etter bunnsolid spill på Frognerbanen

02.12.2018
- pmnordby

I går åpnet det nye garderobebygget på kunstisbanen vår offisielt. 

Idrettsbyråden stilte og norgesmesterene fra Småguttlaget fikk velfortjente heder.  

23.11.2018
- per-ivar@roail.no

I dag, onsdag 21. november, har 2011-gruppa sin aller første trening på Røa Kunstisbane Bogstad. 

Kom og se på og hei dem frem!

21.11.2018
- per-ivar@roail.no

Sjekk ut sammenlikningen som vi har gjort mot selkskapene som har 95 % av markedet i Norge.

Vi tenker at du forstår hva du bør gjøre:)

19.11.2018
- per-ivar@roail.no

Vi har mottatt mange henvendelser i det siste fra medlemmer som venter på klubbkolleksjonen i Bandy. 

Nå er de første artiklene allerede på plass i nettbutikken vår. 

13.11.2018
- per-ivar@roail.no

Røa IL fyller 118 år søndag 11. november 2018.

Røa IL, Fotball fyller 100 år i 2018. 

Les bursdagshilsenen fra daglig leder Roger til dere, og bruk noen få sekunder eller minutter på å tenke igjennom hva dette egentlig innebærer.

10.11.2018
- per-ivar@roail.no

Vi har bestemt oss for å gjøre dealen ennå bedre for deg og ditt lag - og å utfordre konkurranseinstinktet ditt!

09.11.2018
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!