rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Nå er ny nettbutikk på plass på alle gruppene sine sider. Foreløpig er det kun fotballkolleksjonen - i tillegg til klubbprodukter og "Støtt klubben produkter" som er inne. Vi jobber med produktene for de øvrige gruppene!

12.09.2018
- per-ivar@roail.no
A-lagspiller Dimitri kjører teknikk , taktikktrening og styrke trening i Røahallen. Han jobber med hvordan vi utfører en handling (teknikk), og hvilke valg vi gjør i bestemte situasjoner(taktikk). Styrke trening med riktig bandy posisjon.
11.09.2018
- per-ivar@roail.no

Vinteren nærmer seg, og is på "lille kunstgress" legger seg ikke selv. Vi vet at barna ønsker å ha muligheten til å trene og leke på is i gåavstand fra der de bor. Da sparer de tid, og får gjort mer. 

27.08.2018
- per-ivar@roail.no

Nå er Røa IL også på Twitter, så følg oss på @roa_il. Hvis mange følger oss, når vi raskt ut med informasjon.  Har du ting du vil at vi skal dele, så  send gjerne inn bilder og ting du vil at vi skal kvitre om til per-ivar@roail.no.  

23.08.2018
- per-ivar@roail.no

Mange kom og prøvde klubbens aktiviteter på Røa Idrettsplass lørdag 9. juni.

Mange morsomme aktiviteter for barn skapte en super og aktiv lørdag.

Det var GRATIS DELTAGELSE og premier til alle barn. 

30.05.2018
- rogerroa

Løperne strålte om kapp med sola og trivdes svært godt i årets utgave av Mærradalen Opp, som ble arrangert 23. mai. 27 lag tok løpeturen fra Radiumhosptalet til Badeplassen på Bogstad og ønsker flere lag velkommen neste år. Resultater finner man under.

23.05.2018
- rogerroa

Røa IL har fått ny styreleder!. Kathrine Godager, Goda for mange, ble i årsmøtet valgt til ny styreleder i Røa IL. Vi gratulerer Goda med utnevnelsen og ser fram til dette. Goda har mange års erfaring fra styreverv og andre frivillige roller i ...

13.04.2018
- rogerroa

I Årsmøtet 4. april ble styreleder Jon Tufte-Johnsen takket av som leder etter 9 år i lederrollen. Røa IL har fått gjennomført mye og hatt en rivende utvikling i denne perioden! Vi takker Jon for en kjempeinnsats gjennom mange år! 

11.04.2018
- rogerroa

Bandygutta avslutter sesongen med finaleseier mot Solberg

09.03.2018
- pmnordby

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!