rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Røas smågutter (født 2003 og 2004), Røa 1, vant semifinalen mot Ready med sifrene 5-2 og skal spille NM-finale mot Solberg! Denne kampen spilles på Solbergbanen kl 1900 torsdag 8. mars. LYKKE TIL! Vi håper mange tar turen for å heie på gutta våre!

07.03.2018
- rogerroa

Røa bandy kaller inn til sesongavslutningsmøte torsdag 22 mars 18:00 – 20:00 i ny cafe på Bogstad Kunstisbane. Vi avslutter med andre ord sesongen i vårt nye cafe og garderobebygg.

Påmelding gjør du på Facebook eller i TrueGroups

 

01.03.2018
- preben.myrvoll@gmail.com

Røa IL har inngått avtale med Wright Trafikkskole og kan i mars på ny tilby Trafikalt grunnkurs i Røa klubbhus. Oppstart 13. mars. Under følger påmeldingsinformasjon.

25.02.2018
- rogerroa

Nå kan du være med å støtte klubben din økonomisk, samtidig som du får maling til rabatterte priser når du skal pusse opp.

Du får 20% rabatt - klubben får 5% kick back!

16.02.2018
- rogerroa

Støtt RØA IL med Grasrotandelen gjennom NORSK TIPPING 

Send Grasrotandelen 971491787  til 2020 om ditt mobilnummer er registrert på ditt kundeforhold hos Norsk Tipping

16.02.2018
- rogerroa

Fint vær med sol og minusgrader!

Lørdag 03.02 kl.16.00 Smågutt laget spiller kamp mot Hauger/Haslum.

Søndag 04.02 kl. 15.30: Landslaget U-17 spiller treningskamp mot Ready A-laget, lagets forberedelse før avreise til VM i Russland.

03.02.2018
- vladislav

Røa IL søker Klubbsekretær og

Markeds- og informasjonsansvarlig

31.01.2018
- rogerroa

NIF har laget noen enkle retningslinjer for publisering av bilder og film av mennesker på nettsider, sosiale medier og andre publikasjoner. De gjelder også i Røa IL.

https://www.roail.no/Hovedlaget/Sidemeny/Retningslinjer/Publisering-av-bilder-og-film.html

22.01.2018
- rogerroa

Vi takker all for deltagelse på Røa Energizer Cup (REC) 2018. I år satte vi ny rekorder og var fulltegnede allerede i November, hadde  82 deltagende lag, fra 15 forskjellige klubber.

12.01.2018
- rogerroa

Aktiviteter

01.11.2019
Bandy five-a-side 2019/20

00:00 - 23:00

Røa Kunstisbane Bogstad

28.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - tirsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

30.01.2020
Etterskole-bandy 2019/2020 - torsdager

15:00 - 16:30

Røa Kunstisbane Bogstad

02.02.2020
GULLJUBILEUMSSTAFETT - KONNERUD 2. FEBRUAR 2020

10:00 - 18:00

Konnerud, Drammen

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!