rogerroa 2015-08-07 09:06:31

Kontaktinformasjon Bandy

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com, 934 18 794

Styremedlem Iver Endresen (Økonomi),  iver.endresen@gmail.com

Styremedlem Tale Scott (info, strategi), tale.scott@pfizer.com

Styremedlem Mathias Gellein (materiell), mathias.gellein@gmail.com

Styremedlem Preben Rynning Myrvoll (sportslig leder), preben.myrvoll@gmail.com

Styremedlem Sander Tufte, sander_tufte@hotmail.com

Styremedlem Charlotte Bugge, charlotte_bugge@hotmail.com

 

Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

 

Hjelpefunksjoner:

Valgkomite: Lagledere for 2006 (leder) og 2007

Hjemmeside og rekruttering: Pål Magnus Nordby, pmnordby@online.no

Slipemaskin: Pt. ikke avklart. Annonseres før sesongstart

Driftsansvarlig BVP: Ulf T Andersen, ulftorea@gmail.com

Røa Cup 2020: 2009 og 2010

Administrasjon:

Banefordeling BVP: Sportsjef Patrik Heed, patrik@roail.no

Lisensregistreringer/overganger: Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747 

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

 

 

Nyheter

Det var kjempegod stemning og fantastisk innsats på klubbmesterkskapet i terrengløp på lørdag. Nesten 300 løpere stilte til start i en ganske utfordrende løype i det flotte, småkalde høstværet.

29.10.2018
- per-ivar@roail.no

Dette er et tilbud for jenter og gutter i alle årskull født 2011 og tidlige som vil gå på skøyter og spille bandy, uavhengig av forkunnskaper og om du ønsker å spille på et lag eller ikke - enten du er medlem i Røa IL, eller ikke. 

17.10.2018
- per-ivar@roail.no

Vi har inngått en samarbeidsavtale der alle kan bidra uten at det koster oss noe ekstra  - samtidig som at Røa IL kan få et betydelig sponsorbeløp inn i kassen til arenautvikling - altså til glede for absolutt alle medlemmene!

15.10.2018
- per-ivar@roail.no

Over 90 barn som går på allidretten vår startet med ny idrett i går kveld - innebandy.

09.10.2018
- per-ivar@roail.no

Mange spillere fra lagene 03, 04, 05 og 06 er nå i gang med «bandycamp» i Sverige.

04.10.2018
- per-ivar@roail.no

Alle medlemmer i RØA IL får fra og med i dag, ved innlevering av ski til slip til Milslukern innen 27.oktober en pris på 500kr/par.

02.10.2018
- per-ivar@roail.no

Nå er ny nettbutikk på plass på alle gruppene sine sider. Foreløpig er det kun fotballkolleksjonen - i tillegg til klubbprodukter og "Støtt klubben produkter" som er inne. Vi jobber med produktene for de øvrige gruppene!

12.09.2018
- per-ivar@roail.no
A-lagspiller Dimitri kjører teknikk , taktikktrening og styrke trening i Røahallen. Han jobber med hvordan vi utfører en handling (teknikk), og hvilke valg vi gjør i bestemte situasjoner(taktikk). Styrke trening med riktig bandy posisjon.
11.09.2018
- per-ivar@roail.no

Vinteren nærmer seg, og is på "lille kunstgress" legger seg ikke selv. Vi vet at barna ønsker å ha muligheten til å trene og leke på is i gåavstand fra der de bor. Da sparer de tid, og får gjort mer. 

27.08.2018
- per-ivar@roail.no

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket

Vi ønsker å takke alle våre sponsorer som har blitt med på laget for å gjøre Røa Kunstisbane Bogstad til en realitet!
Dere har bidratt med en uvurderlig støtte.

Men vi trenger flere midler og sponsorer! Vi håper ditt firma vil være med å utvikle dette fantastiske analegget videre, slik at vi kan få en et enda bedre anlegg til glede for aktive, barnefamilier og skoler i hele bydel Vestre Aker.


Ta kontakt med oss for en prat om en skreddersydd løsning som passer ditt firma!