Lars Erik Samuelsen begynner i dag, 15. september, som fotballsjef i Røa IL. Han har solid idrettsfaglig utdannelse fra både Høgskolen i Østfold, Norges Idrettshøgskole, University of Western Cape og Universitetet i Agder. Han arbeider også som analytiker for aldersbestemte landslag i Norges Fotballforbund og er hovedtrener for Røa IL sitt CP-lag (Norges eneste) samt keeper- og assistenttrener i Røa Fotball Elite.
Skal du sykle i "Røafarger" i sommer ? Husk å bestille sykkeltøy til sesongen innen fristen 28. mars:)
Styret innkaller herved til årsmøte i Røa Allianseidrettslag. Årsmøtet avholdes 24. mars 2021, kl 19.00. Som følge av koronapandemien har styret besluttet at årsmøtet også i år skal avholdes digitalt ved bruk av Teams.
Alle som trener bandy i Røa IL og alle som skal - eller planlegger å - besøke Røa Kunstisbane Bogstad, må følge koronavettreglene. For Røa IL er det viktig å bidra til at vi reduserer smitten så raskt som mulig, skaper trygge treningsforhold, og kommer rakst tilbake til normal hverdag.
Da må DU gjøre ditt!
I dag presenterer Akersposten samarbeidet mellom Northcom og Røa IL, Fotball.
Les mer her: Akersposten 23. oktober 2020
Røa IL bandy sin AKS aktivitet "etterskolebandy" foregår mellom kl 15.00 - 16.30 på tirsdager og torsdager gjennom hele vinteren.
Vi gleder oss til sesogoppstart og at 2013-gruppen begynner i Røa IL, Langrenn.
Vi ønsker at alle skal få en god opplevelse - og ber om at våre retningslinjer blir fulgt - også med tanke på smittevern
Rett etter høstferien - mandag 5. oktober - har vi sesongstart i langrennsgruppa, og kjører i gang med barmarkstrening. Vi ønsker spesielt barn født i 2013 velkommen.
Foreldre, trenere og støtteapparat til cerebral parese (CP)-laget vårt fikk onsdag 9. september velfortjent anerkjennelse fra Idrettspresident Berit Kjøll og Forfatter Trygve Gulbranssens Minnefond.
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
Kalender
|