rogerroa 2015-05-23 22:20:12

Kontaktinformasjon Røa IL

Kontoret i klubbhuset har åpningstid kl 09.00-16.00 mandag til fredag

ADMINISTRASJONEN: 

Daglig leder: Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon: Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no , mobil: 900 60 941

Klubbsekretær: Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider:  Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

HOVEDSTYRET I RØA ALLIANSEIDRETTSLAG:

Styreleder (og repr ISU): Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747

Nestleder: Paal Berg (sport)

Styremedlem: Janne Gjesdahl (økonomi)

Styremedlem: Øyvind Sollie (organisasjon)

Styremedlem: Christen Møller (bandy), christenmoller66@gmail.com

Styremedlem: Anders Sætre (fotball), anders@mymaze.com

Styremedlem: Rune Lorenzen (langrenn), rune@elektro-sivert.no

Varamedlem: Didrik Witzøe 

Varamedlem: Vakant  

Øvrige ledere av grupper i Røa IL:

TRIM - Styreleder: Lisbeth Berger, lberger@lberger.no

SYKKEL - Styreleder: Knut Magnar Aanestad, knut-magnar@aanest.no

TRIATLON - Styreleder: Øystein Grande, oystein.grande@gmail.com

BARNE- OG ALLIDRET:  Kontakt daglig leder, post@roail.no

 

 

 

Aktiviteter

12.08.2020
Registrering av besøk på Røabanen

00:00 - 23:55

Røa Idrettsplass/Røabanen

12.08.2020
Registrering av besøk på Zinober-banen

00:00 - 23:55

Røa Zinober

12.08.2020
Registrering av besøk på FO-banen

00:00 - 23:55

FO-banen

30.10.2020
Røa fotballakademi

14:30 - 16:00

Røa allianseidrettlag

31.10.2020
Registrering av besøk på Røa Kunstisbane Bogstad

00:00 - 23:55

Røa Kunstisbane Bogstad

03.11.2020
Røa fotball keeperakademi

14:30 - 16:00

Røa allianseidrettslag

10.11.2020
Etterskolebandy

15:00 - 16:30

Røa IL kunstis - Bogstad vinterparadis

14.11.2020
Røa IL bandyskole

11:00 - 12:00

Røa kunstis - Bogstad vinterparadis

09.01.2021
Røa Torg BandyCup 2021

09:00 - 20:00

Røa Kunstisbane Bogstad