rogerroa 2015-05-23 22:20:12

Kontaktinformasjon Røa IL

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Kontoret i klubbhuset har åpningstid kl 09.00-16.00 mandag til fredag:

NB! Begrenset åpningstid under korona, kontakt daglig leder på mobil.

Tlf 22 50 31 55 (kl 09.00-16.00) 

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, mobil: 926 15 431

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no , mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

Hovedstyret:

Styreleder Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, mobil: 918 81 747

(repr i ISU)

Nestleder Paal Berg (sport)

Styremedlem Janne Gjesdahl (økonomi)

Styremedlem Øyvind Sollie (organisasjon?)

Styremedlem Christen Møller (bandy)

Styremedlem Anders Sætre (fotball)

Styremedlem Rune Lorenzen (langrenn)

Varamedlem Didrik Witzøe 

Varamedlem ledig 

 

Fotballgruppa:

Styreleder, Anders Sætre, anders@mymaze.com

Akademi- og barnefotballsjef, Patrik Heed, patrik@roail.no

Utviklingssjef fotball jenter, E T

 

Langrennsgruppa:

Styreleder Rune Lorenzen, rune@elektro-sivert.no

 

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com

 

Trimgruppa:

Styreleder Lisbeth Berger, lberger@lberger.no

 

Sykkelgruppa:

Styreleder Knut Magnar Aanestad, knut-magnar@aanest.no

 

Triatlongruppa:

Styreleder Øystein Grande, oystein.grande@gmail.com

 

Allidrettsgruppa:

Kontakt daglig leder, post@roail.no

 

 

 

 

 

rogerroa 2015-08-07 09:27:39

Kontaktinformasjon Sykkelgruppa

Sykkelgruppa:

Styreleder Knut Magnar Aanestad, knut-magnar@aanest.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, 918 81 747

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Leder Marked & kommunikasjon Per-Ivar Stokkmo, per-ivar@roail.no, mobil: 900 60 941

Klubbsekretær Cecilie Steensen , cecliie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

Aktiviteter

05.06.2020
Røa fotball korona akademi - Ekstra dag

14:45 - 15:45

RK2

04.06.2020
Røa fotballs korona akademi

14:30 - 17:00

Røa kunstgress 2

22.06.2020
Sommerskiskole 2020 uke 26 og 33

09:00 - 15:30

Bogstad og nærområdet rundt

22.06.2020
TINE Fotballskole 2020

10:00 - 15:00

Røabanen

29.06.2020
Aktivitetscamp i uke 27

09:00 - 15:00

Røa allianseidrettslag