rogerroa 2015-05-23 22:20:12

Kontaktinformasjon Røa IL

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Jon Tufte-Johnsen, jt1000@online.no

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, 22503155 - 92615431

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Driftsansvarlig Erling Ruud, erling@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

Hovedstyret:

Styreleder Jon Tufte-Johnsen

Nestleder Olaug Villanger (informasjon)

Styremedlem Alf P Bjercke (anlegg og repr i ISU)

Styremedlem Lene Alfredsen (økonomi)

Styremedlem Håkon Dahl (sport)

Styremedlem Christen Møller (bandy)

Styremedlem Thomas Berg Nielsen (fotball)

Styremedlem Rune Lorenzen (langrenn)

Varamedlem Kathrine Godager (barneidrett)

Varamedlem  Kristine Wangen (organisasjon) 

 

Fotballgruppa:

Styreleder Thomas Berg-Nielsen, tbergn@gmail.com

Fotballsjef Barn og Akademi Ola M Loe, ola@roail.no

Fotballsjef Ungdom, Jenter og Senior Stein Ellingsen, stein@roail.no

 

Langrennsgruppa:

Styreleder Rune Lorenzen, rune@elektro-sivert.no

 

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com

 

Trimgruppa:

Styreleder Lisbeth Berger, lberger@lberger.no

 

Sykkelgruppa:

Styreleder Paal Berg, paal.berg@telenor.com

 

Triatlongruppa:

Styreleder Øystein Grande, oystein.grande@gmail.com

 

Allidrettsgruppa:

Kontakt daglig leder, post@roail.no

 

 

 

 

 

Aktiviteter

20.12.2017
Etterskolebandy 2017

14:30 - 16:15

Bogstad Kunstisbane

06.01.2018
Røa Energizer Cup 2018

08:00 - 19:00

Bogstad Kunstisbane

10.03.2018
Bandy NM finalen herrer

18:00 - 20:00

Frogner stadion