rogerroa 2015-05-23 22:20:12

Kontaktinformasjon Røa IL

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, 91881747

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, 22503155 - 92615431

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Klubbsekretær Cecilie Steensen, cecilie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

Hovedstyret:

Styreleder Kathrine "Goda" Godager Nordby

Nestleder Olaug Villanger (informasjon)

Styremedlem Alf P Bjercke (økonomi og repr i ISU)

Styremedlem Kristine Wangen (organisasjon)

Styremedlem Håkon Dahl (sport)

Styremedlem Christen Møller (bandy)

Styremedlem Thomas Berg Nielsen (fotball)

Styremedlem Rune Lorenzen (langrenn)

Varamedlem ledig (anlegg)

Varamedlem ledig 

 

Fotballgruppa:

Styreleder, Ingolf Gillesdal, golfnyc@yahoo.com

Fotballsjef Barn, Ola M Loe, ola@roail.no

Akademisjef, Stein Ellingsen, stein@roail.no

Fotballsjef Ungdom/senior, Ole Tobias Mehn-Andersen, oletobias@roail.no

 

Langrennsgruppa:

Styreleder Rune Lorenzen, rune@elektro-sivert.no

 

Bandygruppa:

Styreleder Christen Møller, christenmoller66@gmail.com

 

Trimgruppa:

Styreleder Lisbeth Berger, lberger@lberger.no

 

Sykkelgruppa:

Styreleder Knut Magnar Aanestad, knut-magnar@aanest.no

 

Triatlongruppa:

Styreleder Øystein Grande, oystein.grande@gmail.com

 

Allidrettsgruppa:

Kontakt daglig leder, post@roail.no

 

 

 

 

 

rogerroa 2015-08-07 09:27:39

Kontaktinformasjon Sykkelgruppa

Sykkelgruppa:

Styreleder Knut Magnar Aanestad, knut-magnar@aanest.no

 

Røa IL, Pb 109 Røa, 0701 Oslo

Tlf 22 50 31 55

post@roail.no

www.roail.no

facebook.com/roail.no

 

Styreleder Røa IL Kathrine "Goda" Godager Nordby, kathrinegodagerprivat@gmail.com, 918 81 747

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no, 22503155 - 92615431

 

Kontoret i klubbhuset:

Tlf 22 50 31 55 (ca kl 09.00-16.00)

Daglig leder Roger Bjørn Haugen, roger@roail.no

Klubbsekretær Cecilie Steensen , cecliie@roail.no

Regnskapsmedarbeider Harald Helverschou, harald.helverschou@roail.no

 

 

Aktiviteter

13.08.2018
Sommerskiskole 2018

09:00 - 15:30

Nærområdet

22.08.2018
Røa Bogstad Triatlon 22. august 2018 - Meld deg på nå!

18:00 - 21:30

Bogstad badeplass