Allidrett
Forfatter: Gabrielle Risøe
21. august 2026
Allidrett i Røa IL starter på mandag!
Har du barn som begynner i 1. klasse høsten 2026? Nå er påmeldingen til Allidrett i Røa IL åpen, og vi starter allerede mandag 24. august.
Allidrett er en morsom og trygg introduksjon til idrett og aktivitet. Gjennom skoleåret får barna prøve mange forskjellige idretter, leke og bevege seg – samtidig som de blir kjent med Røa IL og andre barn i nærmiljøet.
Les mer om allidretten og meld deg på her: Allidrett - Priser, påmelding og treningstider | Røa Allianseidrettslag
Aktivitetene foregår mandag ettermiddag gjennom skoleåret, og tilbudet passer for alle, uavhengig av tidligere erfaring og ferdighetsnivå.
I Røa IL ønsker vi at barna skal oppleve glede, mestring og raushet, og Allidrett skal først og fremst være et sted hvor det er gøy å være i aktivitet sammen med andre.
Oppstart: Mandag 24. august
Hvem: Barn som begynner i 1. klasse høsten 2026
Vi håper å se mange nye førsteklassinger på Allidrett!