Logo
Røa Allianseidrettslag
Nyheter
Swix og Røa IL Langrenn forlenger avtalen

Swix og Røa IL Langrenn forlenger avtalen

Forfatter: Per-Ivar

16. juni 2025

Langrenn
News article image

BRAV TEAMWEAR (SWIX) og Røa IL Langrenn fortsetter det gode samarbeidet!

Gjennom mange år har Brav/Swix og Røa IL Langrenn hatt ett tett og godt samarbeid - og det skal fortsette i ytterligere seks år - minst. 

Samarbeidet forsterkes også denne gangen ytterligere - blant annet ved at hele klubbkollekjonen nå bestilles direkte fra Swix, og ikke gjennom butikk. 

Brav/Swix har også et sterkt engasjement og ønske om at hele Røas befolkning fortsatt skal ha et godt og kortreist langrennstilbud på Røa Aktivitetspark Voksenjordet. 

Lederen for Swix CustomWear, Christer Rönnmark, sier at "Røa er en av - om ikke den - viktigste klubben for oss. De er den mest profesjonelle og engasjerte klubben som jeg har møtt på, og vi er veldig glade for å forlenge samarbeidet med Røa IL Langrenn. Vi i Swix CustomWear skal jobbe tett med Røa IL Langrenn for å skape gode resultater og mye skiglede fremover". 

Daglig leder i Røa IL, Roger Bjørn Haugen er også fornøyd med avtalen med Swix, og forteller: "Vår histore sammen med Swix har en solid forankring i klubben. Styret i langrennsgruppa vår, med Bente Pladsen Gussiås i spissen, er fornøyd med at avtalen for de neste seks årene er på plass. Som daglig leder i klubben, har jeg fått et svært godt inntrykk av det teamet som nå er på Swix CustomWare, med Christer, Mikael (Gunnulfsen), Håkon (Dahl) og Henrik (Aschjem). Med både hele Brav og Swix RacingTeam m/Henrik Johnsen og co i ryggen, føler jeg meg trygg på at vi skal skape mange gode løsninger sammen fremover."

Custom image